IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

  • Drukuj

Turniej rozgrywany był w dniach 08 – 10 listopada w hali sportowej GOSiR w Głuchołazach. Organizatorem turnieju był MUKS Chrobry Basket Głuchołazy    a współorganizatorami Urząd Marszałkowski w Opolu, Urząd Miejski w Głuchołazach, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Głuchołazach oraz Ośrodek Turystyczny „Banderoza”. W turnieju uczestniczyły zespoły młodziczek starszych:

GRUPA – A GRUPA – B
VKM Wilno I VKM Wilno II
MKS MOS Katowice TS Olimpia Poznań
UKS Przemków MKS Zabrze
LA Basket Piekary Śląskie MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

Sobota 08.11.2008

1.

Głuchołazy – Wilno II

70:34

gr.B

2.

Poznań – Zabrze

48:56

gr.B

3.

Wilno I – Przemków

46:72

gr.A

4.

Katowice – Piekary Śląskie

62:33

gr.a

5.

Wilno II – Poznań

48:74

gr.B

6.

Zabrze – Głuchołazy

19:61

gr.B

7.

Piekary Śląskie – Wilno I

33:60

gr.A

8.

Przemków – Katowice

58:29

gr.A

         

Niedziela 09.11.2008

 
9. Wilno II – Zabrze

39:55

gr.B

10. Głuchołazy – Poznań

38:50

gr.B

11. Wilno I – Katowice

52:18

gr.A

12. Piekary Śląskie – Przemków

44:76

gr.A

13. Katowice – Wilno II

66:28

3A-4B

14. Zabrze – Piekary Śląskie

36:56

3B-4B

15. Przemków – Poznań

85:48

1A-2B

16. Głuchołazy – Wilno I

28:52

1B-2A

         

MECZE O MIEJSCA I – VIII

Poniedziałek 10.11.2008r.

 
17. mecz o VII m-ce Zabrze – Wilno II

49:30

18. mecz o V m-ce Katowice – Piekary Śląskie

59:55

19. mecz o III m-ce Poznań – Głuchołazy

54:33

20. mecz o I m-ce Przemków – Wilno I

70:38

         

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU

 
1. UKS PRZEMKÓW
2. VKM WILNO I
3. TS OLIMPIA POZNAŃ
4. MUKS CHROBRY BASKET GŁUCHOŁAZY
5. MKS MOS KATOWICE
6. LA BASKET PIEKARY ŚLĄSKIE
7. MKS ZABRZE
8. VKM WILNO II
     

NAJLEPSZA PIĄTKA TURNIEJU
1. Kamila Łapkowska – UKS Przemków
2. Jeva Belickaite – VKM Wilno I
3. Weronika Nawrocka – Olimpia Poznań
4. Nina Janikowska – UKS Przemków
5. Eliza Bafia – MUKS Chrobry Basket Głuchołazy


NAJSKUTECZNIEJSZA ZAWODNICZKA TURNIEJU
Kamila Łapkowska – UKS Przemków


NAJLEPSZE ZAWODNICZKI W DRUŻYNACH:
VKM Wilno I – Lina Ribokaite
VKM Wilno II – Austeja Sirsinaityte
TS Olimpia Poznań – Edyta Disterheft
MKS MOS Katowice – Dominika Oleksy
MKS Zabrze – Wiktoria Pajdzińska
UKS Przemków – Malwina Żywokarta
LA Basket Piekary Śląskie – Marzena Mazur
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy – Natalia Fundeła